درباره ما

آرمان ما ارتقا بخشیدن به داروهای تولیدی است تا به وسیله آن قادر به ایجاد تغییر در زندگی مردم و جامعه باشیم. همکاران ما در شرکت مهرسام آریا فارمد فعالیت های خود را اساسی و بخشی از یک جامعه در حال گسترش می بینند

در صنعت داروسازی، کیفیت کلیدی‌ترین مسئله‌ای است که می‌بایست در رأس مسائل دیگر به آن توجه کرد لذا بسیاری از آیین‌نامه‌ها، خط‌مشی‌ها و کنترل‌ها حائز اهمیت می شوند. جهت دستیابی به چنین هدفی سیستم متمرکز مدیریت کیفیت ایجاد شد تا با راه اندازی واحدهای تضمین و کنترل کیفیت و ارزیابی ریسکهای عملکردی و بهبود مستمر فرایندها از کیفیت برتر محصولات خود اطمینان یابد. این شرکت مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی کنترل کیفیت میباشد.
این شرکت با یک رویکرد سیستمی، چهارچوبی جهت اعمال واقعی کیفیت توسط طراحی ایجاد کرده است و با ایجاد واحد تحقیق و توسعه داروهای پرخطر از کیفیت پایدار محصولات از مراحل اولیه طراحی تا ورود به بازار اطمینان حاصل می نماید.
مهرسام آریا فارمد در حال حاضر دارای یک سایت تولیدی تحت عنوان “سایت تولید مواد اولیه پرخطر” می باشد، که با رعایت بالاترین استانداردهای دارویی و الزامات ساخته شده است. این سایت در خیابان شهدای طرشت جنوبی شهر تهران به متراژ 600 مترمربع واقع شده است، بعلاوه دفتر فنی و مهندسی این شرکت واقع در منطقه سعادت آباد تهران کلیه امور پشتیبانی، طراحی، ساخت و نگهداری این ساین را برعهده دارد.

بررسی اجمالی

شرکت مهرسام آریا فارمد با ماهیت دانش بنیان در سال 1398 با هدف تولید محصولات های تک و ارزبر تاسیس گردید. حرکتی که از همت و ایده ی متخصصینی کوشا آغاز گردید تا به تولد بزرگترین تولید کننده مواد اولیه و محصولات پرخطر، آنتی بیوتیک، قلبی عروقی و … در منطقه منجر گردد. تحقیق و توسعه در حوزه داروهای نوین به منظور تامین بازار منطقه ای اولویت اصلی شرکت مهرسام آریافارمد بوده است.
تلاش های ما با تمرکز بر توسعه محصولات متفاوت از ابتدا تا انتهای فرمولاسیون در زمینه بیماری های سرطان، قلبی عروقی، ویروسی، فشار خون، پوستی و همچنین ارائه خدمات تحقیق و توسعه و تاکید بر کیفیت بالا، اثربخشی و ایمنی مناسب برای مصرف کنندگان است.
استراتژی مهرسام آریا فارمد تبدیل شدن و حفظ خود به عنوان یک شرکت پیشرو در منطقه است. هدف ما استفاده از تخصص خود و شناسایی و کسب محصولات انتخاب شده از طریق استراتژی های مشارکتی جهت ترویج و توسعه پایدار سلامت انسان قرار گرفته است.
توجه به نوآوری و کیفیت مهرسام آریا فارمد را در زمره شرکتهای مطرح در زمینه فناوری و نوآوری و همچنین کیفیت در سطح کشور قرار خواهد داد.

تاریخچه

شرکت مهرسام آریا فارمد که در سال 1398 تاسیس گردید، یک شرکت تولید کننده مواد موثره دارویی می باشد که در توسعه، پیشبرد و تولید طیف وسیعی از داروهای مورد استفاده در فرم های مختلف محصول نهایی فعالیت می کند.

خدمات قابل ارائه در مهرسام آریا فارمد:

  1. آماده سازی مدارک و مستندات ثبت CTD یا DMF
  2. خدمات کنترل کیفیت دارویی
  3. ساخت دانش فنی برای تولید ماده موثره داروهای High Tech
  4. تولید ماده موثره دارویی حجم کم با ارزش افزوده بالا در گروه های درمانی متفاوت شامل نارکوتیک و ضد سرطان

خدمات مهندسی داروسازی طبق الزامات GMP

هدف

با چشم انداز خدمت به بشریت، در تلاش هستیم تا قاطعانه جایگاه خود را در بین شرکت های داروسازی پیشرو حفظ کنیم. در همین راستا، سیاست ما بر مبنای افزایش همکاری با شرکت های خارجی است.

فهرست